IRO objavio novi Natječaj za radno mjesto

Natječaj za radno mjesto: Tajnik/ca

Rok za prijavu: 06.03. 2023.

Institut za razvoj obrazovanja (IRO) je vodeća neprofitna i nevladina organizacija u Hrvatskoj za razvoj i implementaciju politika visokog obrazovanja. IRO se zalaže za sustav visokog obrazovanja koji će osiguravati jednake obrazovne mogućnosti, voditi se načelima osiguravanja kvalitete, promicati međunarodnu suradnju, poticati cjeloživotno učenje te odgovarati potrebama pojedinca i društva. Detaljnije informacije o našem radu su dostupne na www.iro.hr.

Uspješan kandidat/kinja za radno mjesto Tajnik/ca u IRO-u je visoko motivirana osoba s iskustvom u području administrativnih poslova i vođenja ureda. IRO želi zaposliti fokusiranu i organiziranu osobu s razvijenim komunikacijskim vještinama. Najboljem kandidatu/kinji bit će ponuđen ugovor o radu na pola radnog vremena i odgovarajući financijski uvjeti. U obzir dolaze i umirovljenici/e.

Osnovne informacije o radnom mjestu

  • Angažman putem ugovora o radu na određeno vrijeme, s mogućnošću produljenja suradnje i sklapanja ugovora o radu na neodređeno vrijeme.
  • Angažman je na nepuno radno vrijeme – 4 sata, radnim danom od ponedjeljka do petka.
  • Mjesto rada: Zagreb, Prilaz Gjure Deželića 30
  • Očekivani početak angažmana: 01. 04. 2023. ili prema dogovoru s kandidatom/kinjom.

Opis posla

  • Vođenje uredske recepcije: telefonska komunikacija; prijem stranaka te komunikacija sa strankama i poslovnim suradnicima; primanje/slanje/sortiranje e-mailova i pošte
  • Upravljanje uredom: briga o funkcionalnosti i sigurnosti ureda, nabavka uredskih potrepština, koordinacija podugovorenog IKT servisa, koordinacija čišćenja ureda
  • Interna administracija: sortiranje i arhiviranje dokumentacije; vođenje internih evidencija i statistika
  • Logističko – administrativna ispomoć zaposlenicima: organizacija sastanaka i putovanja (npr. rezervacija putnih karata, organizacija smještaja, transfera), asistencija u organizaciji događanja
  • Asistiranje pri provođenju standardiziranih testova u testnom centru
  • Dodatna organizacijska zaduženja prema potrebi organizacija

Traženi profil kandidata/kinje

  • Srednja stručna sprema u području vezanom za upravno-administrativne i tajničke poslove ili osobe koje su završile preddiplomski stručni ili sveučilišni studij (stručni pristupnici/ce i/ili stručni i sveučilišni prvostupnici/ce). Ohrabrujemo prijave kandidata/kinja s višim kvalifikacijama ukoliko su motivirani navedenim opisom posla
  • Obvezno najmanje 3 godine radnog iskustva na administrativnim poslovima i poslovima vođenja ureda
  • Poželjno iskustvo rada u civilnom sektoru, ali nije uvjet
  • Napredno poznavanje hrvatskog i engleskog jezika u pismu i govoru te načela poslovne komunikacije
  • Naglašene komunikacijske vještine i ljubaznost
  • Izvrsne organizacijske vještine, pouzdanost, točnost i sistematičnost
  • Prilagodljivost i sklonost timskom radu
  • Napredno korištenje MS Office aplikacija (Word, Excel, Power Point) i Interneta
  • U obzir dolaze i umirovljenici/e!

  • Prijava se sastoji od (1) životopisa na hrvatskom jeziku i (2) motivacijskog pisma na hrvatskom i engleskom jeziku (do 250 riječi)
  • Rok za slanje prijave: 06. 03. 2023.
  • Prijava se šalje e-mailom na adresu iro@iro.hr
  • Intervjui s kandidatima čije prijave uđu u uži krug će biti održani u razdoblju od 13. do 31. 03.2023.